Odkryj talent Twojego dziecka podczas indywidualnego spotkania z trenerem online.

Jak będzie wyglądać lekcja?

Twoje dziecko weźmie udział w 60min. lekcji z wykwalifikowanym trenerem oraz ekspertem od kursów programowania. Dzięki wspólnym projektom i interaktywnym ćwiczeniom bazującym m.in. na jego zainteresowaniach otrzymasz spersonalizowane rekomendacje oraz propozycję planu nauki dla Twojego dziecka.

Sprawdź dostępne terminy

Darmowa lekcja próbna

Odkrywanie talentów dzieci to jeden z głównych celów Gigantów Programowania. Dzięki zajęciom odpowiednio dobranym do możliwości nasza szkoła pozwala efektywnie rozwijać zdolności naszych podopiecznych. Wierzymy, że to właśnie nauka zgodna z zainteresowaniami dziecka pozwala mu odkrywać własne pasje. Naszym celem jest rozwijanie nie tylko umiejętności programistycznych, ale również kreatywności, wyobraźni przestrzennej, oraz logicznego i analitycznego myślenia.

Zapisz dziecko na darmową lekcję próbną, podczas której ocenimy poziom jego umiejętności! To doskonała szansa, by odkryć swoje talenty i pasje! Zapraszamy! 

Korzyści dla Rodziców

Spraw, aby Twoje dziecko zafascynowało się programowaniem na naszych kursach.

Rozwój osobowości

Programowanie to nie tylko umiejętności techniczne. Nasze kursy kształtują kreatywność, logiczne myślenie i zdolność rozwiązywania problemów – umiejętności przydatne w każdej dziedzinie życia.

Współpraca oparta na zaufaniu

Nasi wykwalifikowani trenerzy i nauczyciele będą z Tobą współpracować, aby zrozumieć cele edukacyjne Twojego dziecka. Wspólnie zaplanujemy jego ścieżkę nauki.

Profesjonalna rekomendacja

Po weryfikacji wyników lekcji próbnej, otrzymasz spersonalizowane rekomendacje kursów, które będą idealnie dopasowane do umiejętności, zainteresowań i celów Twojego dziecka.

Co charakteryzuje Darmową lekcję próbną?

Poziom dostosowany do umiejętności

Nasza lekcja próbna dokładnie oceni poziom umiejętności Twojego dziecka i to niezależnie od poziomu jego zaawansowania! 

Zabawa i interakcja

Uczymy poprzez zabawę! Twoje dziecko będzie zaangażowane w interaktywne ćwiczenia i mini-zadania, które zweryfikują jego zdolności programistyczne oraz kreatywne myślenie w przyjazny i zarazem angażujący sposób.

Inspirujące projekty

Nasza lekcja próbna to idealna okazja, by wyobrazić sobie, co można osiągnąć dzięki umiejętnościom programowania i jakie korzyści wyniesie z prowadzenia swoich pierwszych projektów!

Nauka z dowolnego miejsca

Twoje dziecko może wziąć udział w lekcji próbnej z dowolnego miejsca! Zajęcia odbywają się online - wystarczy dostęp do komputera i Internetu.

Indywidualna lekcja z nauczycielem

Uczeń przez cały czas trwania zajęć ma nauczyciela na swoją wyłączność. Wspólnie z nim wykonuje on zlecone zadania, które bawią, uczą i przede wszystkim - pomagają odkrywać pasje!

C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  -  C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  —
C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  -  C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  —
C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  -  C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  —
C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  -  C#  —  SCRATCH  —  C#  —  SCRATCH  —

Jak się zarejestrować?

Umów swoją lekcję i czekaj na potwierdzenie

Kliknij w ten link i zapisz się na lekcję. Po zapisaniu się, otrzymasz telefon od indywidualnego opiekuna w celu potwierdzenia terminu lekcji.

01
02

Telefoniczne przypomnienie przed lekcją

Będziesz miał/-a telefoniczne przypomnienie 10 minut przed rozpoczęciem lekcji. Pamiętaj aby zatwierdzić e-mail z potwierdzeniem uczestnictwa w lekcji najpóźniej 4 godziny przed jej rozpoczęciem. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja lekcja może zostać odwołana.

Skorzystaj z lekcji i poznaj najlepszy kurs dla swojego dziecka!

Twoja lekcja, która trwa 1 godzinę, może być wstępem do rozpoczęcia Twojej przygody z programowaniem na kursie semestralnym. Po jej zakończeniu, Twój indywidualny opiekun podsumuje zajęcia i przedstawi Ci możliwości kontynuacji kursu.

03

Giganci Programowania to szkoła stawiająca na rozwój i komfort.

Zobacz opinie uczniów
Zobacz opinię naszego Trenera
Zobacz opinię rodziców
Krystian

Super szkola i fantastyczni wykładowcy. Juz za chwilę Syn rozpocznie trzeci semestr z Gigantami. Szkola godna polecenia.

Magdalena

Świetne miejsce, gdzie mój syn uwielbia co tydzień spędzać czas. Jedyne zajęcia dodatkowe, na które czeka z niecierpliwością. Bardzo fajni instruktorzy. Zajęcia dają dużo zabawy, ale też uczą, oprócz programowania, to również logiki i kreatywnego myślenia. Polecam serdecznie

Natalia

Bardzo ciekawe zajęcia, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu. Pozwalają nabyć pewne umiejętności przez zabawę. Jest to ważny początek dla tych dzieci, które marzą o pracy programisty. Zajęcia uczą koncentracji i logicznego myślenia. Materiał jest przekazywany w sposób jasny, prosty i przejrzysty. Pokazuje się jak rozwiązywać problemy krok po kroku i dają sposobność zadawania pytań. Gorąco polecam, lekcje łączą to co przyjemne z tym co pożyteczne. 😃

Kto u nas uczy?

W Gigantach Programowania pracują wykwalifikowani nauczyciele z pasją i pedagogicznym podejściem. To starannie wyselekcjonowani profesjonaliści, którzy odznaczają się pokładami ciepła, energii, troski i dobrego humoru. Te wszystkie składniki stanowią gwarancję satysfakcji i radości z każdych zajęć.

Sprawdź nasz zespół

Hubert Januszek

Adam Pękała

Sylwia Szewczyk

Dominika Rola

Gotowy na świetną zabawę i naukę programowania?

Odkryj talent Twojego dziecka podczas indywidualnego spotkania z trenerem online.

Sprawdź dostępne terminy

Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest bezpłatna lekcja?

2. Dla kogo jest przeznaczona bezpłatna lekcja?

3. Jak długo trwa bezpłatna lekcja?

4. Czy uczeń musi posiadać własny komputer?

5. Czy moje dziecko musi mieć wcześniejsze doświadczenie w programowaniu?

6. Jakie umiejętności mojego dziecka zostaną ocenione podczas lekcji próbnej?